Chcesz się skontaktować? Napisz do nas!
gwiazdoo@tlen.pl

Miesięczne archiwum: Kwiecień 2009

* * White love * * *

* * Naturalne słodkowodne perełki w kolorze ecru, elementy posrebrzane. Prosty elegancki wzór. * * *

Czytaj dalej

* * November * * *

Plaster agatu, elementy posrebrzane.

Czytaj dalej

* *September* * *

Komplet: zawieszka i kolczyki z labradorytami (część zdobyczna na giełdzie i część od Renaty, dzięki) Bigle srebrne, pozostałe elementy posrebrzane.

Czytaj dalej

* * Francesca * * *

Wisiorek z przepięknego ciemnoszarego plastra agatu. Bardzo widoczne pasy i warstwy kamienia. Ozdobnik wykonany z posrebrzanych materiałów. W jego środku fasetowana oponka czarnego agatu z cyrkonią po środku. Wymiary zawieszki: 6×3,5cm. W komplecie posrebrzany łańcuszek o długości 42cm.

Czytaj dalej

* * Honey * * *

Wisiorek z przepięknym plastrem agatu w roli głównej. Ozdobę kamienia stanowi miedziana ramka ze szklanym kryształem i maleńkimi koralikami w kolorze złota. Wymiary: 4×2,5cm.

Czytaj dalej

* *Łzy słońca* * *

Komplet: kolczyki i pierścionek. Baza pierścionka- srebro pr.925, rozmiar jubilerski 14. Pierścionek zawiera 12 pięknie mieniących się kryształów Swarovskich i maleńkie metalowe kuleczki. Kolczyki posrebrzane; zawierają: każdy po 2 kryształy Swarovskie bicone 4mm. i jeden duży kryształ ok.1cm. Całość bardzo efektowna, pięknie się mieni w słońcu(już wypróbowałam).

Czytaj dalej

Fiołkowo

Wisiorek z przepięknym plastrem agatu, agatem czarnym fasetowanym i kulkami ametystu. Pozostałe elementy posrebrzane.

Czytaj dalej

* * Clarisa * * *

Romantyczne kolczyki z maleńkimi kuleczkami (4mm) i fasetowanymi oponkami (10mm) ametystu 🙂 Wykonane techniką wire-wrapping z posrebrzanego drucika 0,8 i 0,4mm. Bigle srebrne. Długość kolczyków bez bigli 5cm. Idealne na wielkie wyjście, romantyczną randkę czy wiosenny spacer :))

Czytaj dalej

* * Rebeca * * *

Miedziany ozdobny naszyjnik z kulami jaspisu (o średnicy ok.1cm). W 100% ręcznie robiony. Długość łańcuszka to 48cm. (regulacja do 53cm.) Wielkość samego wisiorka: długość ok.7cm. szerokość w najszerszym miejscu: ok.3cm. Bardzo efektowny!

Czytaj dalej

* * Sophie * * *

Swarovski…. nic dodać, nic ująć 🙂

Czytaj dalej

* * Esperanza * * *

Miedziane kolczyki z piaskiem pustyni. Delikatne i subtelne. [kolczyki dostępne w galerii ALE ŁADNE]

Czytaj dalej

* * Margie * * *

Noc Kairu w roli głównej. Elementy posrebrzane. Bigle srebrne, ręcznie osobiście robione. Długość bez bigli ok.5,5cm. Szerokość w najszerszym miejscu ok.3,5cm.

Czytaj dalej
Przejdź do paska narzędzi