Chcesz się skontaktować? Napisz do nas!
gwiazdoo@tlen.pl

Kategoria: Komplet..

Skarabeusz

Najnowszy komplet. Duży wisior na bardzo długim łańcuszku i delikatne kolczyki w tym samym charakterze.

Czytaj dalej

Carmen

Komplet: bransoletka i kolczyki z pięknymi kwarcami rubinowymi w głębokim czerwonym kolorze. Uroku dodają srebrne przekładki…    

Czytaj dalej

Imbirowe

Zestaw bransoletek z jadeitem pomarańczowym oraz maleńkim koralem barwionym. Główną ozdobą kompletu jest srebrne, ręcznie robione serduszko… 🙂

Czytaj dalej

Srebro i cyrkonie

… i znowu lutowane wywijasy 😉

Czytaj dalej

Rosemary…

Komplet: kolczyki + bransoletka. Kwarc różowy, jadeit malinowy i srebro.

Czytaj dalej

Orient

Kolczyki i pierścionek wykonany w kolorystyce, która ostatnio bardzo mnie inspiruje. Lubię kontrastowe połączenia a to wydaje mi się bardzo orientalne- stąd tytuł kompletu. Jest dostępny w wersji razem jak również osobno. W kolejce do wykończenia czeka jeszcze wisior (chyba najbardziej pracochłonny z całej „trójki”).

Czytaj dalej

Lady Viola pendent…

Wisiorek do kolczyków, które niedawno pokazywałam. Srebro, kwarc mystic pink oraz ametystowe kuleczki. Łańcuszek śmiało można zakładać przez głowę. Mam w myśli jeszcze opcję skrócenia i dorobienia jakiegoś ciekawego zapięcia, ale jeszcze muszę nad tym podumać. Fotki robione na szybko. O ile wstanę wystarczająco wcześnie rano, postaram się pstryknąć coś ciekawszego.

Czytaj dalej

Ślubnie…

Komplet biżuterii ślubnej na zamówienie Pani Magdy 🙂  Lapis lazuli,  kryształy Swarovskiego i  srebro.

Czytaj dalej

* *September* * *

Komplet: zawieszka i kolczyki z labradorytami (część zdobyczna na giełdzie i część od Renaty, dzięki) Bigle srebrne, pozostałe elementy posrebrzane.

Czytaj dalej

* *Łzy słońca* * *

Komplet: kolczyki i pierścionek. Baza pierścionka- srebro pr.925, rozmiar jubilerski 14. Pierścionek zawiera 12 pięknie mieniących się kryształów Swarovskich i maleńkie metalowe kuleczki. Kolczyki posrebrzane; zawierają: każdy po 2 kryształy Swarovskie bicone 4mm. i jeden duży kryształ ok.1cm. Całość bardzo efektowna, pięknie się mieni w słońcu(już wypróbowałam).

Czytaj dalej

* * Shine * * *

* * Posrebrzany komplet biżuterii z kryształami Swarovskimi- wisiorek i kolczyki. * * *

Czytaj dalej
Przejdź do paska narzędzi